Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Разумкову не сподобалося призначення Вітренка в. о. міністра енергетики без консультацій із Радою

Фото: скриншот

Фото: скриншот

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає некоректним те, що не було консультацій у парламенті щодо призначення Юрія Вітренка на посаду виконувача обов'язків міністра енергетики.

До того ж це не персональне питання, а загальний принцип, пояснив він в ефірі програми «Хард з Влащенко» на телеканалі «Україна 24».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Разумков також вважає, що «не додасть ефективності співпраці, коли людину, яку не підтримала Верховна Рада, в обхід парламенту фактично призначають на цю посаду».

Він нагадав, що 17 листопада Верховна Рада підтримала законопроєкт № 3651-д, згідно з яким прем'єр-міністр упродовж 30 днів після призначення виконувача обов'язків міністра має внести до парламенту кандидатуру на відповідну посаду. Якщо цього не відбудеться в обумовлений законом період, парламент може визначатися щодо нового міністра. Водночас призначений урядом в. о. міністра може залишатися на цій посаді тривалий час, але без права брати участь у голосуваннях Кабміну.

Контекст. На позаплановому засіданні Кабмін увечері 21 грудня звільнив Ольгу Буславець із посади першого заступника міністра енергетики. Після цього він призначив першим заступником міністра Юрія Вітренка та поклав на нього обов'язки в.о. міністра.

Верховна Рада 17 грудня провалила голосування за призначення Юрія Вітренка на посаду першого віцепрем'єра — міністра енергетики. «За» віддали голоси лише 186 депутатів.

Очікувалося, що Кабмін призначить Вітренка в.о. міністра ще 18 грудня.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини