Facebook Pixel

Промвиробництво в Україні зросло на 1,4% після місяця зниження — Держстат

Промвиробництво в Україні зросло. Фото: Ant Rozetsky/Unsplash

Промвиробництво в Україні зросло. Фото: Ant Rozetsky/Unsplash

Промислове виробництво в Україні після зниження у вересні на 0,7% у жовтні 2021 року повернулося до зростання та збільшилося на 1,4% проти жовтня 2020 року. Про це повідомив Держстат.

Відомство уточнило, що з корекцією на ефект календарних днів промвиробництво у жовтні-2021 до жовтня-2020 зросло ще більше — на 2,2% проти зниження на 0,9% місяцем раніше. За його даними, нарощування виробництва було зафіксовано у всіх галузях: у добувній промисловості — на 0,6%, переробній — на 0,4%, проте найбільший внесок припав на постачання електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря — 7,6%.

Держстат зазначає, що проти вересня цього року промислове виробництво країни збільшилося на 7,8%, а з урахуванням сезонного коригування — на 1,9%. Завдяки таким показникам загалом за 10 місяців цього року зростання промвиробництва щодо аналогічного показника минулого року залишилося на рівні 1,4%, зокрема у добувній промисловості — 1,1%, переробній — 1,5%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря — 1,7%.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини