Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У ЄС заговорили про продаж «Північного потоку — 2»

Продаж «Північного потоку — 2». У ЄС заговорили про таку можливість. Фото: сайт Nord Stream 2

Продаж «Північного потоку — 2». У ЄС заговорили про таку можливість. Фото: сайт Nord Stream 2

У Європейському Союзі припустили, що компанії Nord Stream 2 AG, яка є дочкою «Газпрому» і оператором «Північного потоку — 2», доведеться продати газопровід, щоб погодити його з нормами газової директиви ЄС.

Як пише німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung, головне положення директиви — це поділ компаній, які постачають газ, і тих, які його транспортують, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

У матеріалі йдеться, що Nord Stream 2 AG у червні 2021 року попередньо подала до Федерального мережевого агентства запит щодо сертифікації її як незалежного транспортного оператора. Передбачається, що потрібно відділити роботу газопроводу від материнської компанії і в тому, що стосується бухгалтерії. Агентство має чотири місяці, щоб це перевірити, після того як компанія подасть потрібні документи, однак поки що цього не сталося.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Загалом боннське відомство, очевидно, готове допустити таку схему. З погляду учасників Єврокомісії, які займаються цією темою, приписи ЄС у цьому випадку все одно не будуть виконані. Від продажу газопроводу нікуди не дітися, кажуть там», — пише видання.

Контекст. Нагадаємо, що кілька днів тому Вищий земельний суд Дюссельдорфа відхилив позов швейцарської дочки російського «Газпрому» Nord Stream 2 AG, яка управляє газопроводом «Північний потік — 2», щодо рішення Федерального мережевого агентства Bundesnetzagentur не звільняти газопровід від норм газової директиви Європейського Союзу.

Положення директиви про поділ компаній означає, що Nord Stream 2 AG має бути незалежною від «Газпрому», а 50% пропускної потужності газопроводу потрібно резервувати для потенційних клієнтів. Винятки можливі лише за умови схвалення Єврокомісії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини