Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Війну проти «Північного потоку — 2» програно: газопровід добудують до осені

«Північний потік — 2» добудують швидше, ніж планувалося. Фото: Nord Stream 2 AG

«Північний потік — 2» добудують швидше, ніж планувалося. Фото: Nord Stream 2 AG

Будівництво російського газопроводу «Північний потік — 2» завершиться вже в серпні 2021 року заявив виконавчий директор проєктної компанії Nord Stream 2 AG Маттіас Варніг в інтерв'ю Handelsblatt. Він розраховує, що магістраль запрацює до кінця 2021 року.

За словами Варніга, наразі завершили будівництво 98% трубопроводу. На одній із «ниток» залишилося провести деякі роботи, а першу вже повністю завершено. Варніг додав, що компанія поставила перед собою мету: запустити газопровід у 2021 році. Випробування вже збудованої системи займуть два-три місяці.

Варніг визнав, що санкції США дещо ускладнили процес будівництва, але цю проблему розв'язано. За його словами, «Північний потік — 2» одразу підготують до транспортування метано-водневої суміші, щоб через десять років газопровід міг транспортувати не тільки природний газ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Раніше у РФ заявили, що СП — 2 буде повністю добудовано до кінця 2021 року. The Page розбиралася в тому, що зараз взагалі відбувається навколо «Північного потоку — 2».

Коментарі

Всі новини