В Україні відновили приватизацію за спрощеними правилами, тож підготовка до аукціонів тепер займатиме лише два місяці, а самі аукціони проводитимуть тільки за наявності попиту з боку покупців. Про це інформує «Дія.Бізнес».
Як тепер відбуватиметься приватизація:
- підготовка та проведення аукціонів займатимуть до двох місяців замість шести;
- оголошення аукціонів відбувається тільки за наявності попиту з боку потенційних покупців;
- нові власники єдиних майнових комплексів отримуватимуть усі дозволи та ліцензії автоматично;
- збільшено кількість доступних об’єктів завдяки розблокуванню приватизації активів з арештованим майном;
- уся інформація про об’єкти приватизації доступна на офіційному сайті Фонду державного майна України privatization.gov.ua.
Усі актуальні аукціони з приватизації та оренди держмайна будуть доступні на онлайн-порталі «Дія.Бізнес» у розділі «Сервіси та можливості» за напрямком «Нерухомість».
Підприємці зможуть скористатися «Інвестиційним меню» від Фонду державного майна України з найпривабливішими активами для приватизації. Для швидкого відновлення бізнес-діяльності їм також будуть доступні пропозиції оренди держмайна на сайті orenda.gov.ua, де можна обрати для себе одну з тисячі вже готових пропозицій.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також