Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фонд держмайна продав нардепу за 150 млн грн спиртзавод на Тернопільщині

Нардеп за 150 млн грн купив спиртзавод на Тернопільщині. Фото: facebook.com/oda.te.gov.ua

Нардеп за 150 млн грн купив спиртзавод на Тернопільщині. Фото: facebook.com/oda.te.gov.ua

У вівторок, 20 вересня, Фонд державного майна продав на аукціоні Марилівський спиртзавод у Тернопільскій області. Про це повідомили у Тернопільській обласній державній адміністрації.

Як відомо, сума угоди склала 150 млн грн. У процесі торгів вартість підприємства зросла майже у три рази — початкова ціна складала 54 324 111 грн.

За право придбання спиртзаводу на прозорих торгах змагались чотири учасники. За попередніми даними, придбала підприємство компанія, що належить народному депутату Сергію Лабазюку, який є власником агрохолдингу «Вітагро».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Новий власник отримає підприємство з основним технологічним обладнанням, до нього під’єднані всі необхідні комунікації. Завод продавали з виробничими приміщеннями та устаткуванням, зерноскладом та 12 одиницями транспорту.

Варто зазначити, що підприємство було засноване у 1921 році. Востаннє його модернізовали у 2018 році. Спиртзавод має основне технологічне обладнання, під’єднані всі необхідні комунікації. Раніше об’єкт тимчасово призупинив свою профільну діяльність – виробництво спиртів етилового ректифікованого та денатурованого.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Фонд державного майна очікує надходження від 600 млн до 1 млрд грн від приватизації майна цього року.

Коментарі

Всі новини