Приватбанк відповів «Євросолідарності» на звинувачення у підіграванні Зеленському

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Партія «Європейська Солідарність» Петра Порошенка звинуватила владу у протидіянні виборчої компанії партії. Причиною стало блокування державним Приватбанком коштів, які партія виділила на ведення виборчої кампанії. Водночас у банку звинувачення у незаконному заблокуванні коштів відкидають.

@material: https://thepage.ua/ua/news/rejting-partij-na-miscevi-vibori-2020

У коментарі The Page, прессекретар Приватбанку Олег Серга зазначив, що банк працює поза політикою та поза впливом будь-яких політичних сил. Також банк проводить операції клієнтів, чітко виконуючи всі вимоги законодавства про фінансовий моніторинг.

Telegram Logo

З центрального рахунку партії 5 жовтня було переведено кошти на рахунки регіональних відділень партії. Однак вони були заблоковані працівниками Приватбанку, на думку партії безпідставно, повідомила пресслужба «Європейської Солідарності».

У партії зазначили, що чітко виконують вимоги законодавства щодо фінансування політичних партій та використовує кошти, які перевірені Нацагентством з запобігання корупції. Крім того, дії банку заблокували оплату реклами на телебаченні, що також заважатиме проведенню передвиборчої кампанії.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини