Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рейтинг партій на місцеві вибори — 2020: у першій п'ятірці впала лише «Батьківщина»

Рейтинг партій на місцевих виборах 2020 року. Фото: УНІАН

Рейтинг партій на місцевих виборах 2020 року. Фото: УНІАН

Серед українців, які візьмуть участь у місцевих виборах і визначилися з вибором, партію «Слуга народу» підтримують понад 17,2%, «Опозиційну платформу — За життя» — 12,6%, «Європейську солідарність» — майже 12%, «Батьківщину» — 7,5%, а «За майбутнє» — 7,2%.

Про це йдеться в результатах опитування, яке провела соціологічна група «Рейтинг».

5.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg Thumb 1.jpg Thumb 2.jpg Thumb 3.jpg Thumb 4.jpg Thumb

Про участь у місцевих виборах, дату проведення та важливість власного голосу

  • 58% респондентів заявили, що візьмуть участь у місцевих виборах, 21% — не змогли відповісти, а 8% сказали, що можливо візьмуть участь. Якщо ситуація з коронавірусом в Україні погіршиться, то участь у виборах візьмуть 46% опитаних, 23% вагаються, 9% — можливо прийдуть, а 23% — малоймовірно.
  • 55% опитаних не знають, за якою системою пройдуть місцеві виборі в Україні, частково знають 26%, водночас 20% знають.
  • 58% респондентів знають дату проведення місцевих виборів 2020 року, 14% знають лише місяць, 2% назвали інший місяць і дату, а 26% взагалі не обізнані в цьому питанні.
  • Третина опитаних вважають, що їхній голос на виборах нічного не вирішує, більш як половина вважають навпаки. Варто зазначити, що у 2016-2017 роках майже половина респондентів вважали, що їхній голос нічого не вирішує, тобто переконаність у важливості власного голосу зросла.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Рейтинг» провела опитування з 4 до 7 жовтня. Опитали 5 тис. людей віком старше 18 років у всіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Метод опитування — телефонне інтерв’ю з використанням комп’ютера.


Контекст. Верховна Рада 15 липня 2020 року призначила проведення місцевих виборів в Україні на 25 жовтня. Місцеві вибори мають пройти на всій території країни, крім тимчасово непідконтрольних територій — окупованого Росією Криму та частин Донецької й Луганської областей.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше стало відомо про те, що в рейтингу партій лідерські позиції (серед тих, хто піде голосувати й визначився з вибором) посідають «Слуга народу», «Опозиційна платформа — За життя» та «Європейська солідарність» із результатами 16%, 12% і понад 11% відповідно.

Коментарі

Всі новини