Коли в Україні пройдуть місцеві вибори: Рада призначила дату

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Верховна Рада на своєму пленарному засіданні призначила дату проведення виборів депутатів місцевих рад, а також сільських, селищних і міських голів. Вибори відбудуться 25 жовтня 2020 року. «За» проголосували 326 народних депутатів.

Як повідомили у пресслужбі Верховної Ради, вибори депутатів місцевих рад, сільських, селищних і міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, у Севастополі та на окремих територіях Донецької й Луганської областей не призначатимуть і не проводитимуть. Вибори на цих територіях відбудуться після того, як Росія припинить агресію й виведе звідти незаконні збройні формування.

Водночас Кабінет міністрів має вжити заходів щодо фінансування виборів коштом державного бюджету, а також спільно з Центральною виборчою комісією розробити заходи та рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 під час проведення виборів.

Telegram Logo

Центральна виборча комісія також повинна забезпечити фінансову і матеріально-технічну підготовку та проведення виборів.

Контекст. Раніше стало відомо про те, що якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини