Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Представники українських ЗМІ закликали світ притягнути до відповідальності рупорів кремлівської пропаганди

Представники українських ЗМІ вимагають відповідальності для рупорів кремлівської пропаганди. Фото: nsju.org

Представники українських ЗМІ вимагають відповідальності для рупорів кремлівської пропаганди. Фото: nsju.org

Представники ЗМІ України звернулися до міжнародної спільноти з закликом притягнути до відповідальності так званих «журналістів», які є рупорами кремлівської пропаганди. Про це повідомили у Національній спілці журналістів України.

Quote«У зв’язку з тривалою повномасштабною агресією країни-терориста рф проти України, ми, представники українських ЗМІ, закликаємо світову спільноту притягнути до відповідальності не лише військовослужбовців російської окупаційної армії, а й так званих «журналістів», які насправді є рупорами кремлівської пропаганди», — йдеться в повідомленні.

Представники українських ЗМІ наголошують, що відповідальність за скоєні росією в Україні злочини несуть «не лише їхні безпосередні виконавці, а й пропагандисти, що породжують спіраль ненависті до всього українського народу».

Quote«Ольга Скабєєва, Владімір Соловйов, Дмітрій Кісєльов, Маргаріта Сімоньян – лише вершина айсберга зграї брехунів і рейдерів, які прикидаються журналістами. За ними стоять сотні, якщо не тисячі, працівників геббельсівської машини сучасності.
QuoteРозпалювання міжнаціональної ворожнечі, шахрайство, брехня, дезінформація та виправдання вбивств десятків тисяч невинних людей не можуть вважатися журналістикою, а державні центри російської пропаганди ніколи не стануть ЗМІ. Кожен російський пропагандист, що вніс свою лепту в існування цієї фабрики зла, мусить понести цілком виправдану відповідальність у рамках міжнародного трибуналу», — наголосили представники українських ЗМІ.

Назадаємо, цьогорічний Конгрес Міжнародної Федерації Журналістів (IFJ в Омані визнав, що «більшість «російських ЗМІ» розпалюють істерику та ворожнечу», а Конгрес Європейської Федерації Журналістів (EFJ) відзначив, що серед «осіб, відповідальних за розпалювання війни… – журналісти, керівники, співробітники федеральних і місцевих ЗМІ, які свідомо працювали і працюють на зміцнення диктаторського режиму, порушуючи при цьому всі професійні стандарти».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми закликаємо світові журналістські організації та національні медіа-асоціації різних країн постійно чинити тиск на уряди держав, міжнародні інституції з метою визнання усіх представників/представниць кремлівської машини брехні винуватими в геноциді українського народу та злочинах проти миру та безпеки людства.
QuoteСьогодні світова журналістська спільнота стоїть перед драматичним вибором – витримати натиск пропаганди і зберегти професію, довіру своєї авдиторії чи… дозволити і надалі пропагандистам називати себе журналістами та глумитися над журналістськими стандартами
QuoteАле…Світло переможе темряву! Як і Правда – переможе брехню!» — йдеться у зверненні.

Варто зазначити, що під документом вже поставили свої підписи:

  • Сергій Штурхецький, Незалежна медіа-профспілка України,
  • Сергій Томіленко, Національна спілка журналістів України,
  • Наталія Лигачова, «Детектор медіа»,
  • Оксана Романюк, Інститут масової інформації,
  • Олексій Погорєлов, Комісія з журналістської етики,
  • Оксана Максименюк, Інститут розвитку регіональної преси.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Наразі заяви відкрита для підписів. Щоб її підписати, потрібно надіслати зголошення про підтримку Заяви української медіа-спільноти на пошту [email protected] у форматі Ім’я/Прізвище/Організація (медіа).

Коментарі

Всі новини