Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кремль заборонив російським ЗМІ «акцентувати увагу» на тривалості війни

Російським ЗМІ заборонили акцентувати на тривалості війни. Фото: SOTA

Російським ЗМІ заборонили акцентувати на тривалості війни. Фото: SOTA

Кремль напередодні 100 днів від початку повномасштабної війни Росії з Україною заборонив російським ЗМІ «акцентувати увагу» на тривалості війни. Там бояться, що росіяни помітять, як затягнулася війна, яку вони називають «спецоперацією». Про це повідомляє «Медуза».

Зроблено це для того, аби росіяни менше замислювалися над тим, чому за три місяці російські війська не змогли досягти значного поступу.

Quote«Під час розмов про круглу дату завжди виникають питання: а чого до цієї дати вдалося досягти? Так повелося ще з радянських часів, коли були п'ятирічки, плани на них тощо. Виходить, що зараз пред'явити до цієї дати майже нічого. Можна сказати, що взято якісь населені пункти, але людям їхні назви нічого не говорять. Це багато чи мало? Цілі «операції» близькі чи ще ні?» — цитує «Медуза» одне з джерел.

Крім того, місцеві соціологічні опитування — як відкриті, так і закриті — свідчать про те, що росіяни втомилися від новин про перебіг війни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Російська пропаганда також змінила риторику щодо України, і все частіше зазначається, що «росія насправді воює не з Україною, а з НАТО та Заходом». Наближене до АП джерело «Медузи» з посиланням на закриті опитування заявило, що тези про протистояння росії та Заходу є «зрозумілішими» росіянам.

Співрозмовник «Медузи», наближений до Кремля, пояснює: «Якщо бій іде аж з усім НАТО — дуже сильним супротивником, а не з Україною, то люди розуміють, що на швидку перемогу чекати не доводиться».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини