Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 2 червня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 02.06.2022. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 02.06.2022. Фото: Генштаб ЗСУ

2 червня 2022 року розпочалася дев’яносто дев’ята доба повномасштабної війни росії проти України. Бойові дії тривають. Ворог не припиняє завдавати ракетних і авіаційних ударів по військовій і цивільній інфраструктурі на території України. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Білоруські збройні сили переоснащують свої підрозділи сучасною зброєю та технікою. Зберігається загроза авіаційних і ракетних ударів.

Сіверський напрямок

Активні дії не проводилися. Підрозділи противника, що зазнали втрат, продовжують доукомплектування озброєнням і військовою технікою. Агресор обстріляв із мінометів населені пункти Середина-Буда, Прогрес Сумської області та Леонівка Чернігівської області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Ворог сконцентрувався на утриманні захоплених рубежів, розвідці та створенні умов для відновлення наступу. Російські окупанти обстріляли з артилерії райони населених пунктів Довгеньке, Курулька, Вірнопілля та Долина.

Донецький напрямок

Ворог не припиняє вогневе ураження українських позицій вздовж всієї лінії зіткнення. На Лиманському напрямку окупанти вели бойові дії в напрямку населеного пункту Райгородок, однак успіху не мали та відійшли. На Сєвєродонецькому напрямку противник веде штурмові дії в населеному пункті Сєвєродонецьк.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На Бахмутському напрямку ворог вів штурмові дії в населеному пункті Комишуваха, мав частковий успіх, бої тривають. Також російські війська здійснили спробу штурму населених пунктів Нагірне та Білогорівка, однак були змушені відійти.

Новопавлівський і Запорізький напрямки

Ворог продовжує інженерне облаштування захоплених рубежів.

Південнобузький напрямок

Загарбник збільшив кількість обстрілів позицій ЗСУ. Бив із мінометів і ствольної артилерії по населених пунктах Шевченкове, Трудолюбівка, Луч, Степова Долина та Широке. Завдав авіаційних ударів вертольотами Мі-24 у районі Новогригорівки та Олександрівки.

Акваторія Чорного та Азовського морів

Кораблі Чорноморського флоту російської федерації продовжують виконувати завдання з ізоляції району бойових дій і блокади судноплавства. Противник здійснює заходи з блокування цивільного судноплавства в північно-західній частині Чорного моря.

Коментарі

Всі новини