Facebook Pixel

Тарифи на газ у жовтні. Постачальники оголосили ціни

Газопостачальні компанії встановили тарифи на газ для побутових споживачів у жовтні 2021 року. Ціна ресурсу в цьому місяці коливається від 7,8 до 13,5 грн за кубометр.

Про це свідчать дані проєкту «ГазПравда», створеного за сприяння галузевого об'єднання «Федерація роботодавців нафтогазової галузі», до якої входять підприємства групи «Нафтогаз».

Найнижчі ціни запропонували постачальники «Агросинтез Трейдинг» (7,8 грн за кубометр), «Євода Трейд» КП «Луцькводоканал» (7,88 грн за кубометр), «Черкасигаз Збут» та «Уманьгаз Збут» (7,89 грн за кубометр), а також газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (7,96 грн за кубометр).

Telegram Logo

Найвищі цінники на газ — 13,5 грн за кубометр — встановили «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія», «Житомирська обласна енергопостачальна компанія» та «Херсонська обласна енергопостачальна компанія».

Більшість постачальників газу тримають ціни в жовтні на рівні до 9 грн за кубометр.

Контекст. З травня 2021 року по квітень 2022 року в Україні як базовий для побутових споживачів встановлено річний тариф на газ, але за бажанням можна обрати й інші тарифні плани: місячні або сезонні.

Згідно з рішенням НКРЕКП, річні ціни на газ можуть змінюватися, але лише в бік зменшення.

Коментарі

Всі новини