Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Річний тариф на газ: рейтинг компаній від «Нафтогазу» до облгазів Фірташа

Річний тариф на газ 2021-2022: ціна від «Нафтогазу» та інших постачальників. Фото: pixabay / PhotoMIX-Company

Річний тариф на газ 2021-2022: ціна від «Нафтогазу» та інших постачальників. Фото: pixabay / PhotoMIX-Company

Компанія «Нафтогаз України» з 1 травня 2021 року переводить клієнтів на річний тарифний план «Фіксований», який діятиме до 30 квітня 2022 року. Відтак, тариф на газ компанія встановила на рівні 7,96 грн за кубометр з ПДВ, але без вартості доставки.

Як повідомили на сайті компанії, тариф «Фіксований», який доступний для отримувачів пільг та субсидій, не передбачає переплат, а клієнт платитиме лише за спожитий об’єм газу за фіксованою ціною до 25 числа кожного місяця.

Водночас у повідомленні йдеться, що «Нафтогаз України» як постачальник «останньої надії» (ПОН) забезпечує газом побутових клієнтів, які раптово втратили постачальника (зараз близько 650 тис. домогосподарств). Ціна газу для них у травні складе 9,57 грн за кубометр з ПДВ без вартості доставки. Надалі такі клієнти мають обрати ринкову газову компанію та заключити з нею договір, щоб отримати вигідніші ціни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Річний тариф на газ від постачальників

Агентство «Інтерфакс-Україна» промоніторило близько 70 сайтів газопостачальників і з’ясувало, що наразі базовий річний тариф оголосила «Торгова електрична компанія», встановивши тариф у розмірі 10,8 грн за кубометр із ПДВ, але без транспортування (місячний тариф на травень становить 9,9 грн за кубометр, із ПДВ, без транспортування) та «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія», яка поставила ціну 13,5 грн за кубометр із ПДВ та транспортуванням (місячний тариф на травень — 9,9 грн, із ПДВ і транспортуванням).

Тариф на травень оголосили також в «Евода Трейд «КП Луцькводоканал», встановивши ціну 9,85 грн за кубометр із ПДВ.

Раніше також найбільші постачальники газу в Україні: компанія «ЙЕ Енергія» Дмитра Фірташа і близько 20 постачальників, що працюють під брендом «Твій Газзбут», — встановили річний тариф у розмірі 7,99 грн за кубометр, що дорівнює і місячній ціні. Тарифи також опублікували дві компанії з Маріуполя: «Маргаз» — 12,58 грн за кубометр на рік і 9,9 грн за кубометр на травень, і «Азовгаз» — відповідно 12,9 грн за кубометр, і 10,4 грн за кубометр (два тарифи враховують ПДВ).

Також газовий річний тариф оголосили «Торгова електрична компанія» з тарифом 10,8 грн за кубометр з ПДВ, але без врахування транспортування, а також «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» — 13,5 грн за кубометр із ПДВ та транспортуванням.

Контекст. Нагадаємо, що газопостачальні компанії повинні були опублікувати річні тарифи на газ до 25 квітня. Раніше The Page писало, як в Україні змінити постачальника газу, де це можна зробити та які документи необхідні для процедури.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини