Facebook Pixel

Послаблення карантину у Києві: Кличко анонсував закінчення локдауну

Карантин у Києві може закінчитися до 30 квітня, якщо ситуація з поширенням коронавірусу не погіршуватиметься. Це значить, що травневі свята можуть пройти без карантинних обмежень.

Зокрема, 28 квітня відбудеться засідання комісії з надзвичайних ситуацій, саме на ньому буде ухвалено рішення про те, чи варто скасувати карантинні обмеження у столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Також Кличко зазначив, що локдаун дав позитивні результати, однак нагадав, що вірус небезпечний не тільки для літніх людей, а й для молоді.

Зокрема, мер зазначив, що Київ не отримав понад 2,5 млрд грн у бюджет через закриття малого та середнього бізнесу на час локдаунів.

Водночас про можливість послаблення карантину у столиці заявляв й керівник Головного управління Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан. За його словами, рішення може бути прийнято протягом тижня чи вже у п'ятницю 30 квітня.

Контекст. Раніше про скасування локдауну та перехід Києва до іншої зони карантинних обмежень говорив й міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Кабінет міністрів 21 квітня продовжив режим адаптивного карантину в Україні через поширення коронавірусу до 30 червня 2021 року. Докладніше про наявні обмеження можна прочитати за посиланням. Водночас у Києві продовжили жорсткий карантин до 30 квітня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉