Facebook Pixel

Київ продовжив жорсткий локдаун до травня

У Києві продовжили дію суворого карантину на два тижні — до 30 квітня. Про це у своєму Telegram-каналі написав мер столиці Віталій Кличко.

«Оскільки епідеміологічна ситуація в столиці суттєво не поліпшується, сьогодні вранці комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про подовження суворих обмежувальних заходів у Києві. У нас немає іншого вибору. Інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих. Інакше смертей буде ще більше».

Віталій Кличко

Віталій Кличко

мер Києва

Обмеження у локдаун у Києві до травня:

  • всі школи та дитячі садочки будут закритими;
  • увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепустками, тобто лише для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури;
  • заклади громадського харчування працюють тільки навинос чи доставку;
  • заборонена робота продуктових ярмарок.

Мер міста також закликав правоохоронців контролювати дотримання протиепідемічних правил установами, закладами та громадянами та нагадав, що керівники установ, підприємств та закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу або надати відпустки.

Контекст. Зараз у Києві діють посилені карантинні обмеження, які ввели з 5 квітня. Нещодавно Кличко також заявляв, що якщо в місті станеться колапс медичної системи, у столиці можуть ввести надзвичайний стан.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉