Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Посадовців «Київводоканалу» підозрюють у розкраданні 2 млн грн бюджетних коштів

Чиновників Київводоканалу підозрюють у розкраданні 2 млн грн бюджетних коштів. Фото: Коментарі Києва

Чиновників Київводоканалу підозрюють у розкраданні 2 млн грн бюджетних коштів. Фото: Коментарі Києва

Два чиновники «Київводоканалу» отримали підозру в привласненні бюджетних коштів під час закупівлі насосів, повідомили в Національній поліції України.

Так, аби привласнити бюджетні кошти, посадовці забезпечили перемогу в тендері на закупівлю глибинних насосів для підконтрольного товариства. Надалі уклали з ним відповідний договір попри те, що фірма запропонувала ціни значно вищі за ринкові.

Різницю у вартості, що сягає 2 млн грн, учасники оборудки розподілили між собою.

Quote«Викрили протиправну схему оперативники управління стратегічних розслідувань в м. Київ, працівники слідчого управління столичної поліції спільно з Київською міською прокуратурою. До її організації причетні посадові особи «Київводоканалу» та керівник товариства», — йдеться в повідомленні.

На підставі зібраних доказів двом посадовцям «Київводоканалу» повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, а керівникові товариства — за ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

За це передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років із конфіскацією майна.

Нагадаємо, що Бюро економічної безпеки України арештувало майно компанії за ухилення від сплати податків на 628 млн грн. Ця компанія проігнорувала підвищення нормативної грошової оцінки земельної ділянки та в підсумку сплачувала нижчу орендну плату за землю.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини