Facebook Pixel

Туризм в Індонезії під загрозою: політики знову хочуть ввести заборону на алкоголь

Три ісламські політичні партії Індонезії підтримали ідею заборони алкоголю в країні. Передбачається, що спиртне не можна буде провозити, ввозити, продавати та вживати. Порушникам може загрожувати від двох до 10 років тюремного ув'язнення і штрафи до $70,5 тис. За вживання алкоголю загрожує арешт на строк до трьох років або штраф до $3,5 тис., повідомила газета The Jakarta Post.

За словами одного з депутатів, їхня пропозиція спрямована на захист мусульманського населення від негативних наслідків вживання спиртних напоїв і на наведення порядку в країні.

По суті йдеться про повернення до законопроєкту, розгляд якого затягнувся в 2016 році. Тоді проти нього виступали промисловці та турбізнес.

На думку голови Асоціації готелів Балі Ріки Путра, чинних законів, що регулюють обіг і вживання алкоголю в Індонезії, досить, а новий проєкт негативно позначиться на іноземному турпотоці, особливо на тлі пандемії коронавирусу.

Представники влади кажуть, що в проєкті будуть передбачені різні послаблення для іноземних туристів. Однак подробиць поки не наводять.

Глава Індонезійської асоціації виробників алкогольних напоїв (APBMI) Стефанус сказав, що в принципі він не проти нагляду і контролю за алкоголем. «Але ми не повинні повністю забороняти алкогольні напої. Якщо ми зробимо це, то будемо як США 1920-х, де на тлі такої заборони розцвіли контрабанда і бандитизм», — вважає він.

Додатково. Стартап Propelmee запустив платформу-робота для туризму під назвою Challau. Завдяки їй користувачі зможуть віртуально відвідувати різні туристичні місця, що є альтернативою подорожей в умовах COVID-19.

Подякувати 🎉