Facebook Pixel
IT

Коронавірус і туризм: роботів навчили подорожувати за людей

Робот для подорожей. Фото: Propelmee

Робот для подорожей. Фото: Propelmee

Стартап Propelmee запустив платформу-робота для туризму під назвою Challau. Завдяки їй користувачі зможуть віртуально відвідувати різні туристичні місця, що є альтернативою подорожей в умовах COVID-19, пише видання Verdict.

Наразі сервіс безоплатний, і подорожувати завдяки йому можна тільки у Великій Британії, проте наступного року розробники планують вивести його на міжнародний рівень.

Telegram Logo

Через вебплатформу користувачі можуть отримати доступ до одного з декількох подібних роботів, після чого «переміщуватися» у вибраному ними напрямку в так званий «портал».

«Кожен портал веде зворотний відлік часу, щоби вказати, коли він відкриється, після чого користувачі можуть під'єднатися до робота й керувати ним із допомогою віртуального або фізичного джойстика», — зазначає видання, додаючи, що також можна показати себе на екрані робота й навіть поспілкуватися з найближчими людьми.

Quote«Країни по всьому світу ввели багато обмежень на поїздки й суворі правила карантину, що дуже ускладнює людям можливість подорожувати», — заявив засновник і генеральний директор компанії Propelmee Зайн Хавая.

Він також додав, що туризм і відвідування різних місць у світі — це сфера, яка наразі не має онлайн-альтернатив.

«На відміну від наявних туристичних онлайн-варіантів Challau дає змогу користувачам вивчати місце й перебувати в ньому в режимі реального часу», — додав Хавая.

Контекст. Раніше ми писали про те, що до 2030 року до 800 млн робочих по всьому світу можуть замінити машинами. До такого висновку дійшли експерти World Economic Forum.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини