Facebook Pixel

Гральний бізнес позбавили податкових пільг: Зеленський підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав проєкт закону № 8079 щодо заборони перебування грального бізнесу на спрощеній системі оподаткування.

Відповідна зміна Податкового кодексу набуде чинності за день після опублікування. Після цього організатори азартних ігор не зможуть більше сплачувати єдиний податок за ставкою 2%. Загальна система оподаткування передбачає сплату 18% податку на прибуток підприємств, 20% податку на додану вартість, від 10% до 18% податку на дохід. Також необхідно сплачувати податки на фізосіб — 18% податку на доходи фізичних осіб, 22% ЄСВ, 1,5% військового збору.

Quote«У фінальній редакції він набуває чинності одразу, і з наступного дня весь гральний бізнес має перейти на повну ставку оподаткування», — повідомив один з авторів документа нардеп Ярослав Железняк.

Контекст. Станом на грудень 2022 року, за даними Железняка, гральний бізнес та лотереї сплатили 53,6 млн грн податків. Він повідомляв, що до переходу на спрощену систему гральні заклади сплачували податки на суму 200 тис. грн на день. Після переходу на спрощену систему сплата єдиного податку становить приблизно 23 тис. грн на день.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉