Facebook Pixel

Парламент скасував податкові пільги для грального бізнесу

Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 8079 щодо заборони перебування грального бізнесу на спрощеній системі оподаткування. Як повідомив перший заступник профільного комітету Ярослав Желєзняк, «за» проголосували 303 народні депутати.

Quote«У фінальній редакції він набуває чинності одразу, і з наступного дня [після підписання] весь гральний бізнес має перейти на повну ставку оподаткування», — повідомив він.

За словами Железняка, до переходу на спрощену систему гральні заклади сплачували податків на суму 200 тис. грн на день. Після переходу на спрощену систему сплата єдиного податку становить приблизно 23 тис. грн на день.

Контекст. Після того як закон набуде чинності, організатори азартних ігор не зможуть більше сплачувати єдиний податок за ставкою 2%. Загальна система оподаткування передбачає сплату 18% податку на прибуток підприємств, 20% податку на додану вартість, від 10% до 18% податку на дохід. Також необхідно сплачувати податки за фізосіб — 18% податку на доходи фізичних осіб, 22% ЄСВ, 1,5% військового збору.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉