Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Окупанти готують провокацію під час «судилища» над «азовцями» в Маріуполі – ГУР

По захисникам Азовсталі можуть прилетіти російські ракети на День Незалежності – розвідка. Фото: Маріупольська міська рада

По захисникам Азовсталі можуть прилетіти російські ракети на День Незалежності – розвідка. Фото: Маріупольська міська рада

Російські загарбники можуть завдати ракетного удару по приміщенню Маріупольської філармонії в День Незалежності, коли в ній відбуватиметься показове «судилище» над захисниками «Азовсталі». Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Раніше про проведення псевдотрибуналу над «азовцями» 24 серпня повідомив ватажок так званої «ДНР» Денис Пушилін. Розвідка підтверджує раніше озвучені радником мера Маріуполя дані про монтування на сцені філармонії кліток. Аби додати цьому «шоу» хоч якоїсь легітимності, загарбники підшукують і готують спеціальних «свідків» і звозять до міста пропагандистів.

Quote«За одним із можливих сценаріїв рашистів, вони можуть завдати по приміщенню точкового ракетного удару. У разі реалізації такого сценарію рашисти спробують традиційно перекласти провину за скоєний злочин на Україну», — йдеться в повідомленні.

Контекст. 9 липня в «ДНР» засудили до смерті двох бійців «Азову» — Костянтина Нікітенка (позивний «Форс») та Микиту Куща («Фрост»).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До цього «генпрокуратура ДНР» направила до суду першу справу щодо учасників українського підрозділу «Ведмеді», який входив до складу полку «Азов». 8 серпня, як пише видання «Новини Донбасу», відбулися «дебати сторін». Так звані обвинувачі попросили суд призначити полоненим найвищу міру покарання — смертну кару через розстріл.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини