Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Перший «трибунал» над «азовцями» відбудеться в Маріуполі – Пушилін

Трибунал над полоненими полку Азов та підрозділу Ведмеді — що відомо. Фото: «Азов»

Трибунал над полоненими полку Азов та підрозділу Ведмеді — що відомо. Фото: «Азов»

Ватажок так званої «ДНР» Денис Пушилін заявив про підготовку до «трибуналу» над військовополоненими українськими захисниками з окремого полку спецпризначення «Азов». Перше судилище, за його словами, відбуватиметься в тимчасово окупованому росіянами Маріуполі.

Quote«Можу точно підтвердити, що підготовка до трибуналу ведеться, він є неминучим. Один із перших трибуналів буде в Маріуполі», — сказав він в етері телеканалу «Росія 1».

Пушилін додав, що місце проведення псевдотрибуналу було обрано невипадково. Український металургійний комбінат «Азовсталь» став осередком опору української армії у відповідь на агресію рф проти України

Асоціація сімей захисників «Азовсталі» звернулася до президента Володимира Зеленського, Червоного Хреста та ООН із закликом перешкодити проведенню фейкового трибуналу над українськими захисниками. Вони наголошують, що псевдодержави не мають права судити військових, які виконували покладені на них обов’язки на території своєї держави. Ба більше, їхні права мають гарантувати Женевські конвенції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. 9 липня в «ДНР» засудили до смерті двох бійців «Азову» — Костянтина Нікітенка (позивний «Форс») та Микиту Куща («Фрост»).

До цього «генпрокуратура ДНР» направила до суду першу справу щодо учасників українського підрозділу «Ведмеді», який входив до складу полку «Азов». 8 серпня, як пише видання «Новини Донбасу», відбулися «дебати сторін». Так звані обвинувачі попросили суд призначили полоненим найвищу міру покарання — смертну кару через розстріл.

Підписуйтесь на нас в Google News!

9 серпня кремлівські ЗМІ повідомили про смерть одного з полонених захисників «Азовсталі» з підрозділу «Ведмеді». За їхньою версією, він начебто «до здачі в полон в «Азовсталі» приохотився до наркотиків, що спровокувало в нього ускладнення хронічних захворювань, а потім смерть у СІЗО».

Коментарі

Всі новини