Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Помер через хвороби та стрес»: у «ДНР» заявили про загибель у полоні британця Пола Урі

У полоні ДНР загинув волонтер Пол Урі – що відомо. Фото: Telegram / Антон Геращенко

У полоні ДНР загинув волонтер Пол Урі – що відомо. Фото: Telegram / Антон Геращенко

У так званій «ДНР» заявили про смерть полоненого британця Пола Урі. Маріонеточний режим переконує, що причиною його смерті стали «хвороби та стрес». Місцева «омбудсменка» Дар’я Морозова запевняє, що чоловікові нібито надавали всю необхідну медичну допомогу, пишуть росЗМІ.

Quote«З-поміж зазначених осіб (полонених іноземних громадян – The Page) також перебував підданий Великої Британії Пол Джонсон Ентоні Домінік Урі. Під час першого медичного огляду в Пола Урі було виявлено низку хронічних захворювань, зокрема інсулінозалежний діабет, ураження дихальної системи, нирок і низку захворювань серцево-судинної системи. З огляду на діагнози та стрес 10 липня він помер», — зазначається в заяві Морозової.

РосЗМІ активно тиражують інформацію про те, що Урі був професійним солдатом і мав досвід участі в бойових діях в Афганістані, Іраку та Лівії. Утім, нардеп Олексій Гончаренко наголошує, що він був волонтером.

Quote«Пол не був солдатом. Він працював на одну з громадських організацій, які допомагали постраждалим від війни», — зазначив він.

Цю інформацію підтверджує й BBC. За даними медіа, британський доброволець Урі потрапив у полон у квітні під час спроби порятунку родини із села, що розташовано на південь від Запоріжжя. Його мати тоді розповіла, що дуже хвилюється, оскільки в її сина діабет 1-го типу і він потребує інсуліну. До поїздки в Україну він працював цивільним підрядником в Афганістані.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: наприкінці червня Україні вдалося повернути 144 полонених у рамках найбільшого обміну з початку війни. Зокрема, додому повернулися 95 захисників заводу «Азовсталь».

Коментарі

Всі новини