Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Монтують клітки на сцені. Окупанти запланували провести у Маріуполі показове судилище над українськими військовими

Маріуполь: загарбники хочуть провести показовий самосуд над українськими військовополоненими. Фото: Маріупольська міська рада

Маріуполь: загарбники хочуть провести показовий самосуд над українськими військовополоненими. Фото: Маріупольська міська рада

У Маріуполі російські загарбники почали зводити тюремні клітки на сцені місцевої філармонії За даними мера міста Вадима Бойченка, ці конструкції окупанти монтують аби згодом провести показовий «суд» над затриманими українськими військовослужбовцями. Очікується, що «судилище» росіяни проведуть вже наступного місяця.

Quote«Російські окупанти продовжують нехтувати усіма міжнародними нормами. Вони продовжують множити військові злочини, демонструючи зневагу до всього цивілізованого світу. Звертаюся до світової спільноти, ООН та «Червоного Хреста» втрутитися у ситуацію, аби працювали правила поводження з військовими полоненими. Ми маємо зробити усе, щоб наші захисники повернулися до Україну живими та не допустити у Маріуполі другої Оленівки», — наголосив міський голова Вадим Бойченко.

Контекст. Нагадаємо: у ніч на 29 липня 2022 року стало відомо про здійснення удару по виправній колонії в Оленівці, що на території так званої «ДНР». Росіяни звинуватили українську армію, яка нібито завдала удару по об’єкту з РСЗВ HIMARS. У Генштабі ЗСУ та Офісі президента ці дані одразу спростували. Там заявили, що росіяни навмисно розстріляли колонію, у якій утримувалися полонені, задля приховування катувань і страт наших захисників. У ГУР Міноборони заявили, що вибух усередині в’язниці влаштували «вагнерівці», водночас із Кремлем вони свої дії попередньо не погоджували.

У четвер, 4 серпня, в окупованому Донецьку було обстріляно ще одну колонію, у якій утримуються українські військовополонені.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини