Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія не планувала обмінювати українських полонених в Оленівці — розвідка

рф не збиралася обмінювати українських полонених в Оленівці. Фото: suspilne.media

рф не збиралася обмінювати українських полонених в Оленівці. Фото: suspilne.media

Росія не планувала здійснювати обмін військовополоненими, а для приховання неналежних умов і форм допиту українських військових умисно вбила полонених в Оленівці.

Відповідну заяву зробили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

За даними ГУР, російська сторона, зокрема слідчі так званого «МДБ ДНР» спільно з представниками ПВК Вагнера та ФСБ рф, на регулярній основі проводили допити українських солдатів, під час яких використовувалися тортури та побиття. Українських полонених намагалися фізично принизити й психологічно деморалізувати задля зламу морально-психологічних якостей, щоб залучити їх до зйомки в проросійських репортажах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Російська сторона не мала наміру здійснювати обмін військовополоненими й з метою приховування неналежних умов і форм допиту українських військових (що могли б служити доказовою базою в Гаазькому суді) умисно знищила полонених. За наявними даними, мінування місця утримання українських бійців було здійснено бойовиками ПВК Вагнера з використанням легкозаймистої речовини, що призвело до швидкого поширення пожежі в приміщенні»,, — йдеться в повідомленні.

Контекст. 29 липня Генштаб ЗСУ заявив, що росіяни навмисно обстріляли колонію в місті Оленівка, що перебуває під контролем терористичного угрупування «ДНР», де з-поміж інших утримувалися й українські полонені, зокрема захисники «Азовсталі». У російському Міноборони провину за скоєне поклали на українських захисників.

Лідер руху «Азов» Андрій Білецький заявив, що «російське командування обставило масове вбивство полонених як дії української армії».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини