Facebook Pixel

Планета Кіно запускає власний онлайн-кінотеатр

Перший випадок на українському ринку, коли мережа кінотеатрів створює онлайн-сервіс із унікальним форматом показу фільмів.

На відміну від сервісів з великими каталогами, Планета Онлайн щомісяця представляє всього 16 ретельно відібраних фільмів із топових кінорейтингів. Команда «Планети Кіно» створює до кожного фільму додаткові матеріали, які розкривають деталі його створення, задум режисера та особливості сюжету. Власні короткі тизери допомагають передати атмосферу фільму та його сприйняття у світі. А спеціальні предфільми та постфільми занурюють глядача у контекст та відкривають нові деталі, роблячи перегляд змістовнішим.

Мета цього формату полягає в тому, щоб глядачі могли одразу насолоджуватися добірним кіно зі світового та українського прокату, не витрачаючи час на пошук та вибір контенту. Переваги такого підходу наголошуються на рекламних промороликах, створених креативним агентством DramaQueen для бренду. Ці ролики можна побачити на YouTube. Новий онлайн-кінотеатр вже доступний у бета-версії на оновленому сайті, у новому мобільному додатку «Планета Кіно» та у додатку для SmartTV.

Подякувати 🎉