Facebook Pixel

Південна Корея посилить контроль експорту до росії і білорусі

Південна Корея планує посилити експортний контроль товарів, які ввозяться до росії та білорусі та можуть використовуватися у військових цілях. Про це пише агентство Yonhap з посиланням на інформацію мінторгівлі Південної Кореї.

Quote«Міністерство посилить експортний контроль, оскільки суміжні організації можуть спробувати ухилятися від цього контролю та від поставок товарів з додатковою перевіркою», – йдеться в заяві Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Південної Кореї.

Які товари Південна Корея перевірятиме, щоб уникнути незаконного військового експорту до рф та білорусі

Мінторгівлі Південної Кореї зосередить основну увагу на моніторингу експорту «ходових товарів високого пріоритету» з інших країн-партнерів, зокрема на перевірці чипів, які можна застосовувати в безпілотниках.

До списку посиленої перевірки увійшло 1159 пунктів.

Quote«Південна Корея поінформує експортерів про оновлений список товарів, які будуть посилено контролювати, щоб запобігти незаконному експорту через недостатню обізнаність компаній», – заявили в корейському міністерстві.

Напередодні уряд Південної Кореї заявив про розслідування щодо компанії Daesung International Trading, проти якої США ввели санкції через її ймовірний зв’язок з росією.

Компанія стала однією з 93 організацій, що підпали під дію експортних обмежень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉