Facebook Pixel

Південна Корея приєднується до міжнародної платформи донорів для України

Південна Корея приєднується до міжнародної платформи донорів для України

Південна Корея приєднується до міжнародної платформи донорів для України

Південна Корея приєдналася до багатонаціональної групи донорів, яка координує фінансову допомогу та плани відновлення для України. Про це повідомляє Yonhap.

Це відбулося під час засідання керівного комітету MDCP у середу разом із Нідерландами, Норвегією та Швецією.

Quote«Приєднавшись до MDCP, ми не тільки будемо тісно співпрацювати з ключовими країнами міжнародного співтовариства, включаючи G7, але й продовжуватимемо докладати зусиль, щоб наш досвід подолання ран війни та захисту ліберальної демократії та ринкової економіки міг сприяти мирній і демократичній відбудові та відновленню України», – йдеться в повідомленні.

У Сеулі очікують безпосередньо дізнаватися про події та тенденції в процесі реконструкції та відновлення України та надалі розширювати можливості для участі південнокорейського бізнесу при безпосередній участі у консультаціях між ключовими країнами-донорами.

Минулого року було створено Міжвідомчу платформу координації донорів для України (MDCP), очолювану країнами «Великої сімки» (G7) та за участю інших країн-донорів, Європейської комісії, України та міжнародних фінансових установ.

Членами MDCP є демократичні країни, які пожертвували або виділили Україні $1 млрд.

Південна Корея цього року надасть Україні допомогу на $300 млн і в наступні роки планує передати ще на $2 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉