Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

РНБО «не бачить» ані нарощування військ поблизу кордону, ані відкритої агресії з боку РФ — Данілов

Підстав для введення в Україні надзвичайного стану немає — РНБО. Фото: УНІАН

Підстав для введення в Україні надзвичайного стану немає — РНБО. Фото: УНІАН

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що не бачить відкритої агресії з боку Росії, стягування військ та будь-яких підстав для впровадження надзвичайного стану в країні. Ба більше, за його оцінкою, яку він озвучив під час брифінгу, РФ наразі не має фізичної змоги до великого вторгнення.

«Якщо казати про великі збільшення (російських військ поблизу кордону — The Page), на яких наполягають деякі ЗМІ за кордоном, то ще раз скажу, що ми цього не бачимо… На сьогодні загроз відкритої агресії з боку РФ ми з вами не бачимо».

Олексій Данілов

Олексій Данілов

секретар РНБО


Данілов додав, що нині питання номер один для РФ — розхитування внутрішньої ситуації в нашій державі. За його словами, повідомлення про концентрацію сил поблизу України — «одна з інформаційних атак» для залякування.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Наші фахівці кажуть, що великого вторгнення РФ не може зробити навіть фізично на територію нашої країни. Тому що є певні розрахунки, є період підготовки, проміжок часу, який вони мають витратити».

Олексій Данілов

Олексій Данілов

секретар РНБО

Додатково. Ресурс Conflict Intelligence Team, який займається розслідуванням військових конфліктів, 30 грудня оприлюднив нову інформацію про стягування Росією військ і техніки до українського кордону. За підрахунками команди проєкту, за останні чотири тижні російська сторона перекинула до України зенітні ракетні комплекси. Техніку переважно концентрують у Клинцях і Климові (менш ніж за 50 та за 10 км від кордону з Україною відповідно).

Контекст. Раніше цього місяця Данілов заявив, що біля кордонів України на відстані 200 км перебувають 122 тис. російських військових, на відстані 400 км — 143,5 тис.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо: 30 грудня президент США Джо Байден пригрозив своєму російському колезі Володимиру Путіну «рішучою відповіддю» на нове вторгнення в Україну. Глава РФ наголосив, що в такому разі російська сторона розірве відносини зі Сполученими Штатами.

Коментарі

Всі новини