Російське вантажне судно «Спарта-4», яке перебуває під санкціями США, перетнуло Босфор і зайшло в Чорне море, прямуючи із Сирії до порту Новоросійськ.
Про це повідомляє видання Naval News.
Зазначається, що після початку війни в Україні Туреччина закрила для російських військових кораблів шлях через протоки між Середземним і Чорним морями, однак на допоміжні та торгові судна заборона не поширюється.
Видання пише, що корабель «Спарта-4» належить російській компанії «СК Південь», яка перебуває під санкціями США.
Зазначається, що після землетрусу в Туреччині та Сирії на початку лютого корабель доставив до сирійського порту Тартус гуманітарну допомогу, а згодом вирушив назад до рф. У Босфор судно зайшло 1 березня, перед тим його супроводжував ракетний корвет ВМФ рф «Стєрєгущій».
Як пише видання, судно «швидко й тихо пройшло через Босфор у темний час доби», а його осадка свідчила про велике завантаження.
За версією Naval News, на борту корабля може бути військове обладнання. У сирійському Тартусі розташована російська військово-морська база.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Головна подія ресторанного бізнесу цієї весни – PRORESTO’25 в Одесі 28 квітня!