Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Росіяни вивели в Чорне та Середземне моря вісім носіїв «Калібрів»: який сумарний залп

Станом на суботу, 24 грудня, на бойовому чергуванні в Чорному, Азовському та Середземному морях перебуває 22 ворожі кораблі, серед яких нараховується вісім суден-носіїв високоточних ракет. Такі дані наводять Військово-морські Сили ЗСУ.

Скільки кораблів вивела росія у Чорне море 24 грудня 2022 року

В Чорному морі у суботу на бойовому чергуванні знаходяться до 11 ворожих кораблів. З вказаного числа — три носії крилатих ракет «Калібр». Загальний залп становить 20 ракет.

В Об'єднаному координаційному пресцентрі Сил оборони півдня зранку повідомили про знаходження в чорноморській акваторії двох надводних і одного підводного носія «Калібрів».

Quote«Зважаючи на вороже тяжіння до скреп і дат, до того, щоб завдати максимально потужного психологічного тиску, вони можуть застосувати саме масований або поодинокі ракетні удари по важливих об’єктах напередодні свят», — зазначила керівник пресцентру Наталія Гуменюк.

Скільки кораблів вивела росія в Азовське море 24 грудня 2022 року

В Азовському морі окупаційне військо утримує на бойовому чергування два кораблі. Їх задача — контролювати морські комунікації.

Скільки кораблів вивела росія в Середземне море 24 грудня 2022 року

24 грудня в Середземному морі противник утримує дев’ять кораблів. З них — п’ять суден є носіями ракет «Калібр». Загальний залп – 72 ракети.

Контекст. Напередодні у своєму традиційному вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський попередив українців про можливі масовані атаки росіян у святковий час. Глава держави закликав людей бути обачними та не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Ось і сьогодні — в переддень Різдва — російські окупанти потужно обстріляли центр Херсона, багато людей поранено, є загиблі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉