Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

МОЗ пропонує позбавляти ліцензії лікарні, у яких підроблюють COVID-сертифікати

Підроблені COVID-сертифікати: лікарні позбавлятимуть ліцензії. Фото: ckstockphoto/Pixabay

Підроблені COVID-сертифікати: лікарні позбавлятимуть ліцензії. Фото: ckstockphoto/Pixabay

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) ініціюватиме відсторонення керівників лікарень, де підробляли свідоцтва про проведення вакцинації. У разі повторного порушення міністерство планує позбавляти лікарню ліцензії та розривати контракт між закладом та Національною службою здоров’я (НСЗУ). Про це повідомляється на сайті міністерства.

«Наразі на низку лікарів відкрито кримінальні провадження за фактом підробки документів, що посвідчують проведення вакцинації. Ми офіційно направимо подання до власників закладів охорони здоров’я, де працюють ці лікарі, — об’єднаних територіальних громад — із проханням відсторонити від роботи керівників цих закладів на час проведення слідства. Переконані, що керівники мають нести персональну відповідальність за те, що відбувається в їхніх лікарнях», — прокоментував Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Якщо слідство виявить, що головний лікар закладу буде непричетний до махінацій, його відновлять на посаді. У разі повторного порушення МОЗ ініціюватиме анулювання ліцензії закладу охорони здоров’я та розірвання контракту між закладом та Національною службою здоров’я. Відтак територіальна громада фінансуватиме заклад охорони здоров’я самостійно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Схеми підроблення документів про вакцинацію та їхнього використання були викриті на Черкащині, Буковині та Дніпропетровщині. 22 вересня Уряд схвалив розроблений МОЗ законопроєкт «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень».

Раніше повідомлялося, що 13 липня польські прикордонники затримали п'ятьох українців із підробленими сертифікатами вакцинації. Ці люди намагалися потрапити до Польщі через прикордонний перехід Гребенне.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини