Facebook Pixel

У МОЗ четвертий раз поспіль провалили конкурс з обрання глави Нацслужби здоров'я

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко знову не зміг вибрати переможця в конкурсі на посаду глави Національної служби здоров'я України (НСЗУ). Про це він розповів в коментарі виданню Lb.ua.

За словами міністра, в конкурсі не змогли взяти участь всі бажаючі, оскільки не встигли отримати сертифікат про володіння державною мовою.

«Ми поговорили з кандидатами, які брали участь в конкурсі, і вони погодилися, що буде дійсно справедливо провести конкурс ще раз, додавши більшу кількість учасників», — сказав Ляшко.

Відзначимо, що це вже четвертий невдалий конкурс. Два рази не зміг вибрати переможця попередній міністр Максим Степанов, і двічі — Віктор Ляшко.

Учасниками останнього конкурсу були Анна Фенчак, Тетяна Бойко, Дмитро Самофалов і Оксана Сухорукова. Всі вони займають різні посади в НСЗУ.

У фінал вийшли Бойко і Самофалов. Бойко була фіналісткою і минулого конкурсу.

Контекст. 4 серпня уряд оголосило повторний конкурс на посаду глави НСЗУ. Ляшко тоді говорив, що «очікує гідного і амбітного керівника стратегічного для системи охорони здоров'я відомства з річним бюджетом понад 120 млрд грн».

14 липня Кабінет міністрів призначив Дмитра Самофалова тимчасово виконуючим обов'язки глави НСЗУ.

Раніше The Page розбиралося в особливостях охорони здоров'я в Україні — що залишилося від безкоштовної медицини.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉