Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський підписав закон щодо стимулювання фермерських господарств: кому допоможуть

Фермерські господарства можуть розраховувати на нові види допомоги. Фото: «МК»

Фермерські господарства можуть розраховувати на нові види допомоги. Фото: «МК»

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств» (законопроєкт №4046 ). Верховна Рада ухвалила його 24 вересня.

Закон уточнює склад земель фермерських господарств і визначає коло одержувачів державної підтримки.

Фермерським господарствам у перші три роки після створення надається допомога за рахунок держбюджету, зокрема через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Допомога також може надаватися за рахунок місцевих бюджетів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На таку допомогу можуть розраховувати новостворені фермерські садиби, сімейні фермерські господарства, фермерські господарства, розташовані в гірських населених пунктах та на поліських територіях.

Кабмін щорічно має передбачати в проєкті державного бюджету кошти на підтримку фермерських господарств. Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування щорічно в проєктах місцевих бюджетів можуть передбачати кошти на підтримку таких господарств.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Фермерам зі статусом сімейних фермерських господарств надається додаткова державна підтримка, зокрема на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Фермерському господарству, головою якого є особа віком до 35 років включно, надається грошова допомога за рахунок держбюджету.

Додатково. Раніше The Page повідомляло, що Кабінет міністрів 21 квітня збільшив бюджетну субсидію для малих фермерських господарств з 3 тис. грн до 5 тис. грн на один гектар оброблюваних угідь (але не більш як 100 тис. грн на одне господарство), також розширено перелік порід корів, за яких надаватиметься бюджетна дотація.

Введено виплати розміром 36 тис. грн за послуги сільськогосподарської консультації.

Коментарі

Всі новини