Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Держпідтримку малих фермерських господарств збільшено на 67%

Фото: 2000.ua

Фото: 2000.ua

Кабінет міністрів 21 квітня збільшив бюджетну субсидію для малих фермерських господарств з 3 тис. грн до 5 тис. грн на один гектар оброблюваних угідь (але не більше 100 тис. грн на одне господарство), також розширений перелік порід корів, за яких надаватиметься бюджетна дотація.

Введені виплати в розмірі 36 тис. грн за послуги сільськогосподарської консультації.

Зменшується кількість поданих документів, скорочується час їхнього розгляду і ухвалення рішення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Тепер для того щоб отримати фінансову допомогу, фермеру не потрібні довідки про відсутність заборгованості перед Укрдержфондом, а також про наявність поголів'я корів станом на 1 липня. Така інформація перевірятиметься розпорядниками централізовано», — повідомив глава Мінагрополітики Роман Лещенко.

Відомості з Державного реєстру прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою, подаватимуться фермерами тільки для отримання субсидії на 1 га оброблюваної землі. За іншими напрямками діяльності ці відомості вже подавати не потрібно.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Документи для отримання дотації на корів тепер потрібно подавати не в міністерство, а в структурний підрозділ облдержадміністрацій, також скасовано комісію з надання таких дотацій.

Додатково. Кабмін 21 квітня ухвалив законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань консолідації земель», повідомив народний депутат і постійний представник КМУ у Верховній Раді Василь Мокан.

За його словами, «пропонується вдосконалити правове регулювання відносин з консолідації земель, шляхом визначення організаційно-правових основ консолідації, підстав, способів і порядку проведення консолідації».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини