Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

PayPal спростував купівлю Pinterest — акції останньої впали на 12%

Платіжна система PayPal Holdings Inc. не планує укладати угоду з купівлі інтернет-сервісу візуальних закладок Pinterest Inc.

У повідомленні PayPal зазначається, що компанія «наразі не має на меті придбання Pinterest».

Раніше з'явилася інформація про те, що компанії ведуть переговори щодо угоди. Купівля Pinterest стала б найбільшим придбанням PayPal. Наразі найбільшою угодою для компанії стало придбання Honey Science Corp. приблизно за $4 млрд у 2019 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Акції PayPal під час попередніх торгів у понеділок зросли на 6,9%, водночас вартість паперів Pinterest зменшилася на 12,2%.

Навіщо купувати Pinterest

Pinterest є онлайн-платформою для обміну фотографіями, рецептами, ідеями з оформлення інтер'єру та іншою інформацією переважно побутової тематики. Таке придбання дало б змогу користувачам PayPal знайти нові речі для купівлі, що призвело б до збільшення обсягів платежів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У квітні Pinterest розширила партнерство з канадською Shopify Inc. — оператором платформи для створення інтернет-магазинів.

На публічний ринок Pinterest вийшла у 2019 році, за останній рік її папери демонструють істотну волатильність на тлі неоднозначних фінансових результатів. Кількість користувачів платформи різко зросла на початку пандемії. Тим часом у липні компанія повідомила, що кількість її щомісяця активних користувачів упало на 5% у річному вираженні.

Клієнтами PayPal є понад 400 млн споживачів і продавців на більш як 200 ринках.Наприкінці липня компанія повідомила, що загальний обсяг платежів на її платформі за підсумками другого кварталу збільшився на 40% — до $311 млрд.

Коментарі

Всі новини