PayPal запустила вільні операції з біткоіном для США

Платіжна система PayPal запустила покупку і продаж чотирьох криптовалют біткоіна, Bitcoin Cash, Ethereum і Litecoin для користувачів із США.

«Щоб поліпшити розуміння споживачами і прийняття криптовалют, компанія вводить можливість купувати, зберігати і продавати обрані криптовалюти, спочатку з використанням біткоїнів, Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin, безпосередньо в цифровому гаманці PayPal. Послуга тепер доступна для власників рахунків PayPal в США», — повідомляє компанія.

Послуга доступна в США в рамках партнерства з Paxos Trust Company, регульованим постачальником криптовалютних продуктів і послуг.

Telegram Logo

Компанія планує розширити функції в Venmo, своєму платіжному сревісі для смартфонів, і зробити вибір бірж-партнерів в I половині 2021 року.

При купівлі або продажу криптовалюта до 31 грудня 2020 року плата за обслуговування і за зберігання криптовалют на рахунку PayPal не стягується.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

PayPal також отримала першу у своєму роді умовну ліцензію Bitlicense від Департаменту фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS).

В рамках цієї пропозиції PayPal надасть власникам облікових записів освітній контент. Він допоможе зрозуміти екосистему криптовалют, ризики та можливості, пов'язані з інвестуванням в криптовалюти, а також інформацію про технології блокчейн.

«Перехід до цифрових формам валют неминучий, що принесе явні переваги з точки зору фінансової доступності та доступу; ефективності, швидкості і стійкості платіжної системи; а також здатності уряду швидко розподіляти кошти серед громадян», — сказав Ден Шульман, президент і генеральний директор PayPal.

Контекст. Перехід до цифрових платежах і цифровому поданням цінностей продовжує прискорюватися. Це обумовлено пандемією COVID-19 і підвищеним інтересом до цифрових валют з боку центральних банків і споживачів.

Широкому поширенню криптовалют традиційно перешкоджає їх обмежена корисність як інструмент обміну через нестабільність, вартість та швидкість транзакцій. Проте, обіцянка передових технологічних платформ відкриває можливість для впровадження цифрових валют.

Згідно з опитуванням, проведеним Банком міжнародних розрахунків, кожен десятий центральний банк, що представляє приблизно одну п'яту населення світу, розраховує випустити свої власні цифрові валюти протягом наступних трьох років.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини