PayPal запускає платежі в криптовалюті, відкриваючи ринок для масового використання

Міжнародний платіжний сервіс PayPal з 346 мільйонами активних акаунтів по всьому світу пообіцяв зробити криптовалюту джерелом фінансування для покупок в своїх 26 мільйонах торгових точок по всьому світу.

Спочатку сервіс підтримає біткоїни (BTC), біткоїн кеш (BCH), ефір (ETH) і лайткоїн (LTC), повідомляє Coindesk.

Спочатку операції з криптовалютою в системі PayPal зможуть проводити тільки користувачі з США вже через декілька тижнів. У першій половині 2021 року компанія планує вийти на міжнародний ринок, додавши можливість роботи з цифровими валютами в платіжній системі Venmo.

Telegram Logo

Відзначається, що магазини будуть приймати криптовалюту не безпосередньо, а після конвертації в долари. Плата за зберігання криптовалюти PayPal стягуватися не буде, а до 31 грудня 2020 року система не має наміру брати і комісію при купівлі або продажу криптовалюта.

Це стало можливим завдяки отриманню PayPal спеціальної ліцензії Bitlicense від Управління фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS). З 2015 року DFS вже дала добро 26-и організаціям для ведення бізнесу з віртуальною валютою в штаті Нью-Йорк.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Однак у цій можливості є і серйозні недоліки — PayPal відмовляється передавати ключі клієнтів.

«У вас є криптовалюта, яку ви купуєте на PayPal, але вам не буде надано закритий ключ», — написав PayPal в довідковому повідомленні. PayPal розглядає це обмеження як тактику запобігання збиткам.

Хоча користувачі не будуть нести відповідальності за «несанкціоновані» криптографічні транзакції в своєму обліковому запису, клієнт, який втрачає закриті ключі, може втратити базову криптовалюту назавжди.

У компанії сподіваються, що впровадження криптовалютних платежів прискорить процес визнання криптовалюти суспільством і допоможе підготувати платіжну систему до можливої роботи з цифровими валютами держав і корпорацій.

Ця новина сильно підстьобнула курс біткоіни. Зараз перша криптовалюта торгується в районі $13 тис., чого не спостерігалося з червня 2019 року.

Контекст. У липні PayPal уклала партнерство з блокчейн-стартапом Paxos для запуску свого сервісу по роботі з криптовалютами. Це дозволить більш 300 млн користувачів платіжної системи здійснювати операції з цифровими активами.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини