Курс біткойну злетів до максимуму з липня 2019 року. PayPal допомогла

PayPal оголосила, що відкриє свій сервіс для покупки і продажу криптовалюта. Фото: Flickr / Andrew Binetter

PayPal оголосила, що відкриє свій сервіс для покупки і продажу криптовалюта. Фото: Flickr / Andrew Binetter

Біткойн подорожчав 21 жовтня стосовно долара на 8% після того, як PayPal оголосила, що відкриє свій сервіс для покупки і продажу криптовалют. Про це повідомило видання Business Insider.

Курс досяг внутрішньоденного максимуму в $12 817, що набагато вище за попередній рекорд 2020 року в $12 473. Це був найвищий рівень ціни з липня 2019 року.

bezymyannyy.png

У цілому ж найбільша в світі криптовалюта з початку поточного тижня подорожчала на 11%, і новини PayPal долили олії до вогню. Вона заявила, що найближчим часом дозволить своїм користувачам купувати, зберігати і продавати криптовалюту зі своїх рахунків. Також 26 млн продавців, які використовують цю платформу, зможуть приймати криптовалюту як джерело фінансування.

Telegram Logo

Після цього оголошення котирування самої PayPal виросли майже на 6%. Засновник криптовалютного банку Galaxy Digital Майкл Новограц назвав оголошення PayPal «новиною року» на криптовалютному ринку.

Додатково. На торгах 2 серпня о 7:10 за київським часом ціна біткойну підвищилася до $12 080, востаннє вона перебувала на цьому рівні в серпні попереднього року. Зростання за добу склало 6%, за тиждень — 20%, а з березневого мінімуму в $3800 — 220%. Обсяг торгів криптовалютою за 24 години збільшився на 16%, до $28 млрд. Але після досягнення цього піку біткойн почав стрімко дешевшати. Упродовж декількох хвилин його курс впав до $11 020, тобто на 9%. Після цього стався відскок до $11 380, і далі почалися коливання з невеликою амплітудою навколо значення $11 200.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини