Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

PayPal домовляється щодо купівлі сервісу Pinterest за $45 млрд

PayPal вивчає можливість придбання Pinterest. Фото: unsplash.com

PayPal вивчає можливість придбання Pinterest. Фото: unsplash.com

Міжнародна платіжна система PayPal Holdings Inc. вивчає можливість придбання соціальної мережі Pinterest за $45 млрд. Це може стати найбільшою технологічною операцією року. Про це повідомляє Bloomberg.

PayPal націлилася на те, щоб стати універсальним додатком, як китайські Alipay або WeChat. Придбання Pinterest може наблизити компанію до реалізації її амбіцій. PayPal планує додати також у своєму наступному оновленні безліч нових послуг, зокрема високодохідні ощадні рахунки та можливості інвестування. Компанія очікує, що кількість активних користувачів платформи зросте з 403 млн до 750 млн до кінця 2025 року.

Pinterest стала публічною під час первинного розміщення акцій у 2019 році. Тоді компанію оцінили трохи більше ніж в $10 млрд. На новини про угоду акції компанії подорожчали на 13% до $62,68, внаслідок чого ринкова оцінка компанії становила $40 млрд. Котирування PayPal впали майже на 5% у середу, 21 жовтня. PayPal наразі коштує близько $304 млрд, причому капіталізація сервісу за останній рік подвоїлася через бум онлайн-покупок.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини

Кращі СПА року

style