Facebook Pixel

Українські олігархи очолять регіональні штаби боротьби з COVID-19

Крупні українські бізнесмени очолять у різних областях України штаби боротьби з епідемією COVID-19. Мета штабів – організація та забезпечення всім необхідним заходів під час карантину.

Домовленість про це було досягнуто на зустрічі президента Володимира Зеленського з представниками великого бізнесу на початку цього тижня, повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

Так, у Харківській області такий штаб створює Олександр Ярославський (група DCH), в Одеській — Андрій Ставніцер (ТІС), Юрій Косюк (МХП) — у Вінницькій і Черкаській областях, Ігор Воронов — у Київській, Геннадій Буткевич (АТБ) — у Житомирській, Віктор Пінчук (EastOne) — у Дніпропетровській, Андрій Веревський («Кернел») — у Полтавській та Кіровоградській.

Telegram Logo

У Харківській та Одеській областях вже створено такі штаби. Олександр Ярославський закликав своїх колег «не тільки зі сльозами на очах згадувати, як вони люблять Харків і Слобожанщину, а засунути руку в кишеню до манжет, і від душі дати рідному регіону».

«Прізвища всі відомі, обов'язково опублікуємо, хто дав, хто не дав. Гроші ми зберемо точно», — сказав Ярославський.

За його словами, область не залишиться без медичного обладнання та матеріалів, а пенсіонери – без уваги.

Пресслужба групи МХП Ігоря Косюка повідомляє, що «підприємства групи разом з місцевими органами державної влади створюють і забезпечують роботу оперативних штабів для розвитку в Черкаській та Вінницькій областях зон, безпечних для життя і роботи наших громадян». Холдинг МХП усвідомлює виклики, які ставить COVID-19, і вітає зусилля влади щодо координації з великим бізнесом.

«Про діяльність штабів і та про кампанію з боротьби з розповсюдженням коронавірусу інформуватимемо додатково», — заявили у МХП.

Ставніцер повідомив у Facebook про проведення першого засідання антикризового штабу в Одеській області, до складу якого увійшли глава БФ «Корпорація монстрів» Катерина Ножевнікова і бізнесмен Вадим Мороховський.

«Найближчими днями організуємо велику зустріч з бізнесом. Вважаю, приєднається багато хто, і ситуація зрушиться», — повідомив Ставніцер.

Він також зазначив, що штаб організовує централізовану доставку їжі для літніх і самотніх людей, для чого будуть підключені ресторатори. Також потрібна допомога лікарям, поліцейським, іншим соціальним працівникам, які погано екіпіровані, а їхня служба ускладнюється обмеженнями у роботі муніципального транспорту.

Контекст. 16 березня стало відомо, що Володимир Зеленський зібрав представників великого бізнесу в Офісі президента на неофіційну зустріч. На зустрічі були присутні власник SCM Рінат Ахметов, власник холдингу DCH Олександр Ярославський, засновник холдингу «Кернел Груп» Андрій Веревський, власник агрохолдингу МХП Юрій Косюк, співвласник «Нової Пошти» В'ячеслав Климов, співвласник ТІС Андрій Ставніцер, представник ФПГ «Приват» Ігор Коломойський та інші. На зустрічі було досягнуто домовленість про створення окремого фонду для закупівлі лікарських засобів.

Коментарі

Всі новини