Facebook Pixel

Не дощами, так сміттям: окупований Крим накрив новий колапс

Крим завалило сміттям: в чому проблема. Фото: Flickr

Крим завалило сміттям: в чому проблема. Фото: Flickr

Більшість міст окупованого Криму спіткав «сміттєвий колапс». За словами так званого глави півострова Сергія Аксьонова, ситуація з прибиранням міст і вивезенням сміття набрала катастрофічних розмірів.

Як пише «Інтерфакс», загалом проблема стосується своєчасного вивозу побутових відходів зі сміттєвих контейнерів та їхнього розміщення. В багатьох випадках ємності для сміття розташовані в незручних місцях. Ще однією великою проблемою є купи будівельного сміття та гілок дерев на вулицях кримських міст.

З огляду на ситуацію, що склалася в регіоні, свою посаду втратив в.о. керівника підприємства «Кримекоресурси» Денис Попко. Саме він відповідав за вивіз побутових відходів із міст півострова. На посаді його вже змінив Олександр Шимко.

Telegram Logo

Контекст. У червні, а згодом і в липні через сильні зливи відбулося затоплення частини міст на півострові. Топило Керч, Ялту, Феодосію і Бахчисарайський район.

23 серпня 2021 року була офіційно започаткована «Кримська платформа». Це міжнародний координаційний механізм для повернення питання Криму до порядку денного, захисту прав людини на окупованому півострові та сприяння його деокупації, зміцнення європейської та глобальної безпеки.

До «Кримської платформи» президент Володимир Зеленський анонсував появу в Україні «великого флоту» з корветами, військовими катерами, малими підводними човнами та військовими базами.

Коментарі

Всі новини