Одеський стадіон «Чорноморець» продали з 17-ї спроби. Ціна впала на мільярд

Стадіон «Чорноморець» продали за 193 млн грн. Фото: Dinamomania

Стадіон «Чорноморець» продали за 193 млн грн. Фото: Dinamomania

Відбувся аукціон з продажу стадіону «Чорноморець». Його продали з 17-ї спроби за 193 млн грн. Про це повідомило одеське видання «Думскаz» з посиланням на інформацію Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Майновий комплекс придбала неназвана іноземна компанія.

Торги відбулися 22 травня по голландської моделі (зі зниженням ціни). Стартова ціна становила 139 млн 895 тис. грн. Це на 89 млн грн менше від попередніх торгів, які пройшли невдало 13 травня.

Telegram Logo

Вперше стадіон спробували продати в травні минулого року за 1 млрд 139 млн грн. Лише 17-а спроба виявилася вдалою.

Контекст. Крім футбольної арени, готелю, фітнес-центру, паркінгу та іншої нерухомості покупець отримає вимоги по 40 кредитними договорами, в яких арена виступала заставним майном. Вони залишилися від Імексбанку, збанкрутілого колишнього власника стадіону.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

З 25 грудня 2014 року стадіон «Чорноморець» був єдиним забезпеченням за кредитами, які видав 41 компанії Імексбанк. Всі ці компанії пов'язані з колишнім нардепом Леонідом Клімовим. У НБУ вважають, що він зумів вивести з банку 8,3 млрд грн.

Правоохоронці взялися за переслідування колишніх власників збанкрутілих банків. Олега Бахматюка, ексвласника «VAB банку», оголосили в розшук наприкінці листопада. А на початку грудня – ексвласника банку «Фінанси і кредит» Костянтина Жеваго. Подібними переслідуваннями розраховують домогтися повернення грошей. В інтерв'ю The Page Світлана Рекрут, керівник Фонду гарантування вкладів, сказала, що незважаючи на велику кількість кримінальних проваджень, поки колишні власники банків не повернули ні копійки.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини