Facebook Pixel

Окупанти намагались «вирубити» Київщину та Київ, — СЕО YASNO

З 10 жовтня по 15 листопада 2022 року окупанти прицільно били по енергосистемі Київщини та Києву. Більш того, якщо навіть ракети летіли не в бік Києва, спеціалісти розуміли, що атака має зачепити в першу чергу киян. Про це в інтерв’ю The Page повідомив розповів СЕО YASNO Сергій Коваленко.

Quote«Це, звісно, тероризм, вони намагаються вдарити по найбільшому місту з найбільшим споживанням, по столиці, намагаються «вирубити» Київщину, щоб досягти мети свого політичного тероризму. І дійсно, ми робили внутрішній аналіз за кількістю обстрілів — там Київщина, Київщина, Київщина», — розповів він.

Коваленко додав, що потім стратегія росіян зрозуміла, й якщо їх не зупинити — вони продовжуватимуть обстріли.

Разом з цим, наразі є два типи фізичного захисту трансформаторів в ключових вузлах мережі. Перший воєнний — це, в широкому сенсі протиповітряна оборона. Другий тип — це фізичний захист. Це захист від близьких попадань, уламків, але від прямих попадань ракет цим устаткування не захистиш. Програми по захисту від непрямого влучання ракет чи осколків є, і все це робиться, звісно, 24/7.

Раніше повідомлялось, що наразі є три сценарії роботи української енергосистеми цієї зими. До найгіршого слід готуватись хоча б з організаційної точки зору, щоб мати змогу працювати у разі блекауту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉