Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

NASAMS для України: США передадуть вісім систем ППО, дві – найближчим часом

ППО для України: США дадуть 8 NASAMS — Пентагон. Фото: Wikipedia

ППО для України: США дадуть 8 NASAMS — Пентагон. Фото: Wikipedia

Сполучені Штати анонсували надання Україні загалом восьми одиниць засобів протиповітряної оборони NASAMS і боєприпасів до них. Дві з них буде розгорнуто на українській території вже найближчим часом, уточнив під час брифінгу високопосадовець Пентагону.

Quote«Дві із цих систем будуть в Україні найближчим часом, ще шість буде надано пізніше. Ми також зобов'язалися надати засоби протидії безпілотникам, включно із системою VAMPIRE», — зазначив він.

Представник американського оборонного відомства також зазначив, що США вже надали Силам оборони України 1,4 тис. «Стінгерів», які є засобами ППО малої дальності. Так само й інші країни забезпечили українське військо великою кількістю аналогічних засобів. Він додав, що окрім того Вашингтон закупив багато запчастин для наявних в Україні засобів протиповітряної оборони.

Окремо високопосадовець розповів про майбутні постачання Україні систем IRIS-T Німеччиною та HAWK Іспанією.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Характеристики NASAMS

namas.jpg

Контекст. Нагадаємо: раніше президент США Джо Байден пообіцяв президенту України Володимиру Зеленському прискорити постачання NASAMS на тлі масованих атак росії на Україну з використанням ракет і дронів.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини