«Скрутки» з ПДВ. У юрфірмі «Патріот» відбулася низка обшуків за час карантину

Денис Бондар. Фото: Facebook/Денис Бондар

Денис Бондар. Фото: Facebook/Денис Бондар

За час карантину юридична фірма «Патріот» зазнала низки обшуків. Причиною став нібито зв'язок компанії з конвертаційними центрами. Однак власник «Патріоту» Денис Бондар спростовує звинувачення та вважає, що його компанію намагаються прив'язати до справи за допомогою фіктивної компанії-дубля. Про це The Page розповіли в юридичній фірмі.

На початку травня вдома у власника компанії та в офісі «Патріоту» розпочалися обшуки за ухвалою Житомирського суду. За словами власника, фірма ніколи не співпрацювала з підприємствами у цій галузі, а юристи «Патріоту» не обслуговували компанії, які зазначено в ухвалі суду.

Ба більше, за словами Бондаря, він не є процесуальною стороною цього провадження, йому навіть не оголосили підозру та не дали повістку на допит. Водночас у мережі Інтернет поширюється ухвала суду, яка стверджує, що він належить до конвертаційного центру.

Telegram Logo

За адресою фірми було зареєстровано компанію зі схожою назвою — «Патріот Компані», засновником якої є підприємство «Аквазарт». Директор цих двох компаній — кінцевий бенефіціар кількох фіктивних компаній із кримінальними провадженнями, розповів Бондар.

Він вважає, що таким чином його використовують для введення в оману тимчасової слідчої комісії, яку було створено на базі Офісу президента для розслідування справ щодо «скруток» з ПДВ, а застосовуються для цього суди та силові органи.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. 30 березня Верховна Рада 249 голосами звільнила Ігоря Уманського з посади міністра фінансів. Він вважає, що його звільнили через бажання змінити главу Державної митної служби Максима Нефьодова та голову Державної податкової Сергія Верланова. За словами ексміністра, через «скрутки» з податку на додану вартість бюджет щомісяця недоотримує близько 5 млрд грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини