Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ексміністр фінансів Уманський назвав причину свого звільнення

Ігор Уманський. Фото: УНІАН

Ігор Уманський. Фото: УНІАН

Колишній міністр фінансів Ігор Уманський вважає, що його звільнили з посади через бажання змінити главу Державної митної служби Максима Нефьодова та голову Державної податкової служби Сергія Верланова.

Як заявив Уманський в інтерв'ю виданню «Лівий берег», це єдині причини, які він бачить.

«Я не збирався відступати в цьому питанні. І не забувайте про урізані «забаганки» й нові можливості Кабміну з управління бюджетом після введення Стабілізаційного фонду».

Ігор Уманський

Ігор Уманський

міністр фінансів

Уманський заявив, що кілька разів звертався до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з питанням про звільнення Нефьодова і Верланова. За словами ексміністра, він доповідав прем'єру про те, що через «скрутки» з податку на додану вартість бюджет щомісяця недоотримує близько 5 млрд грн, і показував розшифровки за компаніями та сумами, звідки їх виводять. Він також заявив, що з початку реформи митної служби ситуація з котрабандою не покращилася.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Про своє звільнення я дізнався з преси, і мені хотілося б дізнатися про підстави для цього. На зустрічі з фракцією «Слуга народу», коли Шмигаля запитали про моє звільнення, він нічого чітко не пояснив. Мене на фракцію навіть не запросили, як і Іллю Ємця [ексміністр охорони здоров'я. — Pед.]. А в залі під час голосування не дали можливості виступити — напевно, не хотіли, аби в ефірі публічно було дано відповіді на питання про причини відставки», — додав Уманський.

Контекст. 30 березня Верховна Рада 249 голосами звільнила Ігоря Уманського з посади міністра фінансів. На його місце з другого разу Рада 256 голосами призначила Сергія Марченка.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини