Рада призначила міністрів охорони здоров'я та фінансів

Сергій Марченко. Фото: УНІАН

Сергій Марченко. Фото: УНІАН

Верховна Рада 256 голосами призначила Сергія Марченка міністром фінансів. Крім цього, 246 депутатів проголосували за призначення Максима Степанова главою міністерства охорони здоров'я.


Сергій Марченко перебуває на державній службі з 2002 року. Він був експертом в Bendukidze Free Market Center, у Київській школі економіки та в інших закладах. Також працював на різних посадах у Мінфіні (з 2016-го по 2018 рік був заступником міністра відомства), у Держфіскальній службі, у Комітеті з питань фінансів і банківської діяльності та Секретаріаті Кабміну. А з 2018 року по 2019-й був заступником голови Адміністрації президента (на той час ним був Петро Порошенко).

Незважаючи на те, що Максим Степанов закінчив Донецький держмедуніверситет імені Максима Горького, працювати лікарем він не став. Степанов зокрема був заступником голови державної податкової адміністрації. Після того, як отримав ще й економічну освіту, очолив раду директорів «Республіканського правового союзу». Пізніше став першим заступником голови Одеської ОДА, потім впродовж п'яти років обіймав посаду директора Поліграфічного комбінату. У 2016-му він виграв конкурс на посаду голови Одеської облдержадміністрації.

Telegram Logo

Нагадаємо, раніше Рада 249 голосами звільнила Ігоря Уманського з посади міністра фінансів, а також 271 голосом – главу міністерства охорони здоров'я Іллю Ємця. Однак парламенту не вистачило голосів для призначення на ці посади нових людей.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

SkyUp вирішила відмовитися від 40% анонсованих внутрішніх маршрутів: суцільні збитки

Авіакомпанія SkyUp відмовляється до 15 вересня від польотів по трьох з восьми внутрішніх маршрутах, які анонсувала в кінці червня. Мова йде про рейси з Києва до Львова та Харкова, а також з Харкова до Львова.

Бориспіль програв суд Roshen: за що боролися та яка ціна питання

Верховний Суд у суперечці чиновників Бориспільського міського виконкому та корпорації Roshen (а саме її бісквітним комплексом) встав на бік компанії у справі про збільшення розміру пайового внеску.

Цукерберг про свою реакцію на бойкот рекламодавців: це питання репутації, а не грошей

Основний власник і керівник Facebook Марк Цукерберг повідомив в ході віртуальної зустрічі співробітникам, що компанія не збирається змінювати свій підхід до видалення риторики ненависті в повідомленнях користувачів, незважаючи на бойкот з боку великих рекламодавців. Про це повідомило видання The Information.