Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нові правила в'їзду в Україну в липні: тести, вимоги до українців та іноземців

Нові правила в'їзду в Україну з 2 липня 2021: перелік країн зони ризику. Фото: Facebook/airportboryspil

Нові правила в'їзду в Україну з 2 липня 2021: перелік країн зони ризику. Фото: Facebook/airportboryspil

Камбін вніс зміни до карантинних норм для протидії поширенню коронавірусу штаму «Дельта». Відтепер усіх мандрівників із країн ризику обов'язково тестуватимуть на кордоні України на COVID-19, повідомляє пресслужба МОЗ.

Перевірятимуть методом експрес-тестування. За даними avianews, витрати на тестування має покрити мандрівник. Якщо тест виявиться позитивним, людина не зможе потрапити на територію України, і їй доведеться повернутися до країни, з якої вона прибула.

Якщо мандрівник є громадянином України, у разі позитивного тесту його супроводжуватимуть до санітарної зони для подальшого перевезення до місця обсервації, самоізоляції чи до лікарні для госпіталізації. Громадяни України можуть не проходити тестування, але тоді вони обов'язково мають пройти обсервацію або самоізоляцію.

Станом на 25 червня 2021 року до країн ризику належать Індія, Велика Британія, Росія та Португалія. Країни потрапили до цього списку через значне поширення штаму «Дельта». Перелік країн переглядатимуть відповідно до епідемічної ситуації.

Не проходити тестування можуть діти до 12 років незалежно від громадянства; громадяни України та іноземці різного віку, які прибувають не з країн зони ризику.

Нові правила наберуть чинності 2 липня 2021 року.

Контекст. За даними ВООЗ, індійський штам коронавірусу «Дельта» виявився вдвічі заразнішим, ніж уханьський.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини